I-1: Mашински техничар моторних возила

Разредни старешина: Миладин Зековић

  1. Аничић Сретен
  2. Батаковић Давид
  3. Батаковић Милојка
  4. Бјелић Стефан
  5. Богићевић Александра
  6. Гвоздовић Игор
  7. Гороњић Филип
  8. Димитријевић Боривоје
  9. Драгашевић Ана
  10. Ђурђевић Нађа
  11. Крстић Урош
  12. Матијевић Миљана
  13. Обућина Јездимир
  14. Паљевац Сенид
  15. Пауновић Никола
  16. Петаковић Бојан
  17. Поповић Никола
  18. Радмиловић Ненад
  19. Рајић Миљан
  20. Ракетић Немања
  21. Ракоњац Бојан
  22. Ратковић Бојан
  23. Рвовић Милка
  24. Руљевић Стефан
  25. Цупарић Никола
  26. Чакаревић Филип
  27. Џоковић Ђорђе
  28. Џоковић Николина

I-1: Eлектротехничар рачунара

Разредни старешина: Елвира Хаџић

  1. Бјелић Алекса
  2. Бјелић Бојан
  3. Бошковић Стефан
  4. Гордић Анђела
  5. Грбовић Милован
  6. Грујовић Вељко
  7. Дробњаковић Бошко
  8. Ђенић Ђорђе
  9. Каришик Лејла
  10. Курћубић Ана
  11. Курћубић Валентина
  12. Љујић Лидија
  13. Мандић Вуле
  14. Матијевић Миљан
  15. Мишевић Синиша
  16. Остојић Тамара
  17. Петрић Ирена
  18. Пјановић Ђорђе
  19. Поповић Зорана
  20. Ратковић Виолета
  21. Ремовић Драган
  22. Романдић Александар
  23. Стојановић Михаило
  24. Чоловић Немања
  25. Шапоњић Милица

II-1: Mашински техничар моторних возила

Разредни старешина: Шапоњић Предраг

  1. Алиспахић Анес
  2. Барачков Дарко
  3. Бучевац Игор
  4. Бучевац Јелена
  5. Васиљевић Милица
  6. Грбић Филип
  7. Гујаничић Стеван
  8. Давидовић Марко
  9. Давидовић Милош
  10. Друловић Сузана
  11. Ђенадић Дејан
  12. Живковић Милета
  13. Живковић Милош
  14. Зорић Милија
  15. Јаџић Богољуб
  16. Каплановић Вељко
  17. Мандић Драган
  18. Маринковић Марко
  19. Пешић Јелица
  20. Пештерац Душица
  21. Рајић Мирослав
  22. Росић Милош
  23. Секулић Стефан
  24. Томашевић Драгомир
  25. Топаловић Стефан
  26. Ћурчић Милан
  27. Цубовић Срђан
  28. Чкоњевић Крсман
  29. Чкоњевић Миломирка

II-2: Tуристички техничар

Разредни старешина: Шапоњић Слободанка

  1. Васиљевић Стојка
  2. Дробњаковић Бојана
  3. Зулбери Асмир
  4. Каплановић Марина
  5. Крџовић Јасмина
  6. Јакшић Радоица
  7. Лапчевић Велизар
  8. Луковић Невена
  9. Љујић Маријана
  10. Матијевић Ивана
  11. Матијевић Катарина
  12. Матовић Андреја
  13. Оташевић Михаило
  14. Попадић Милица
  15. Поповић Борисава
  16. Пурић Урош
  17. Рамчевић Албина
  18. Рвовић Дијана
  19. Рвовић Јелена
  20. Софтић Инела
  21. Татовић Стана
  22. Тодоровић Марија
  23. Топаловић Катарина
  24. Ћировић Жељко
  25. Церовић Инес
  26. Шапоњић Аница
  27. Шапоњић Јелена

III-1: Eлектротехничар рачунара

Разредни старешина: Брајовић Станко

  1. Аврамовић Александар
  2. Гордић Жељко
  3. Јашаревић Сарија
  4. Луковић Александар
  5. Луковић Јелена
  6. Љујић Матија
  7. Мартиновић Никола
  8. Матовић Александар
  9. Милошевић Ђорђе
  10. Ракоњац Богдан
  11. Рамчевић Денијел
  12. Својић Ђорђе
  13. Секулић Вељко
  14. Тосуновић Александар

III-2: Mашински техничар моторних возила

Разредни старешина: Чичић Ћамил

  1. Вефић Мелиса
  2. Гвоздовић Горан
  3. Глишић Кристина
  4. Гордић Предраг
  5. Зечевић Марко
  6. Илић Данило
  7. Кузељевић Катарина
  8. Курћубић Бојан
  9. Курћубић Валентина
  10. Лековић Бојан
  11. Мандић Стефан
  12. Маринковић Бојан
  13. Маринковић Младен
  14. Матовић Милисав
  15. Матовић Милоје
  16. Писковић Сретен
  17. Поповић Никола
  18. Прелић Добросав
  19. Рабреновић Милош
  20. Радмиловић Срђан
  21. Ракетић Ненад
  22. Росић Марко
  23. Џиновић Алмира
  24. Шуљагић Милом

III-3: Eкономски технича

Разредни старешина: Мусић Авдић Далида

  1. Ајановић Ерна
  2. Батић Зорана
  3. Бојовић Лидија
  4. Васиљевић Владе
  5. Дробњаковић Нађа
  6. Илић Мирјана
  7. Крстић Јована
  8. Курћубић Бојана
  9. Лековић Вељко
  10. Лековић Огњен
  11. Мандић Софија
  12. Милошевић Катарина
  13. Обућина Кристина
  14. Остојић Бојана
  15. Петрић Ивана
  16. Поповић Милена
  17. Рвовић Марија
  18. Роговић Невена
  19. Tимотијевић Валентина
  20. Тимотијевић Милица
  21. Цвијовић Божица

IV-1: Eлектротехничар рачунара

Разредни старешина: Мујагић Алија

  1. Батаковић Благоје
  2. Бихорац Бењамин
  3. Варагић Милојко
  4. Влаховић Валентина
  5. Друловић Мирко
  6. Ђајић Владимир
  7. Ђоковић Дејан
  8. Кнежевић Лазар
  9. Кукољ Марина
  10. Кутлешић Ана
  11. Лековић Миливоје
  12. Лековић Саво
  13. Матовић Ђорђе
  14. Милекић Стефан
  15. Милошевић Огњен
  16. Петровић Данило
  17. Прељић Анђела
  18. Роговић Кристијан
  19. Секулић Страхиња
  20. Синџиревић Драган
  21. Стојић Лука
  22. Ћурдић Филип
  23. Хаџисалиховић Орхан
  24. Чикерић Алда
  25. Шапоњић Вук

IV-2: Tуристички техничар

Разредни старешина: Перошевић Мартиновић Милана

  1. Алиспахић Фарук
  2. Бегановић Риалда
  3. Вефић Алиса
  4. Гагричић Сања
  5. Гагричић Тања
  6. Каплановић Кристина
  7. Косовац Елдина
  8. Лапчевић Бојана
  9. Лешевић Славица
  10. Марковић Теодор
  11. Матијевић Аница
  12. Матовић Вељко
  13. Обућина Николина
  14. Паљевац Ерна
  15. Поповић Марија
  16. Пушица Јана
  17. Пушичић Анђела
  18. Радмиловић Драгана
  19. Радмиловић Милица
  20. Ремовић Андреа
  21. Росић Марица
  22. Секулић Јелена
  23. Србљановић Сања
  24. Срна Амра
  25. Фазлић Емир
  26. Хаџић Адна
  27. Цвијовић Јеленка
  28. Џунузовић Златан